KAYAH SZUMIACA KNIEJA
suka hodowlana OD 2012 NA EMERYTURZE :) ur.1.11.05 HDA niestey odeszła 15.07.14- niewydolność serca
waga 43kg, wzrost-60cm

KAYAH W WORD PEDIGREE DATA BASE- KLIKNIJ


RODZINAKayah urodziła się w hodowli Szumi±ca Knieja jako jedna z pięciu pięknych dziewczynek, ale my o tym nie mielismy zielonego pojęcia. Niedawno dzięki portalowi Wielbiciel Szwajcarskich Psów Pasterskich i Halince hodowlanej babci Kayah'i trafilismy na ogłoszenie. Kayah szukała domu, a my marzylismy o drugiej psiuni. Nawet nam się nie sniło że to będzie tak szybko w ciagu godziny zapadła rodzinna decyzja. Kayah byla naszym prezentem swiateczny o tej chwili, myslelismy tylko o tym czy nas zaakcptuje, ponieważ Kayah mieszkała nad morzem, czekała nas podróz przez cała Polskę. Okres oczekiwania był jak prawdziwa męczarnia. 10 stycznia wyruszylismy po Kayah'ę i Od pierwszego wejrzenia zakochalismy się i to ze wzajemnoscia. Kayah wyczekiwała na każdy gest akceptacji z naszej strony i sprawdzała czy jestesmy. Okazała się bardzo przyjaznym, łagodnym psiuniem o wspaniałym charakterze, slicznym pysiu, zabójczym spojrzeniu. Potrafi pokazać jak bardzo nas kocha. Jest dla naszej Fionki jak starsza siostra, która wskazuje drogi , a dla nas członkiem rodziny najsłodszym. Jest bardzo opiekuncza i cierpliwa wobec szczeniat i na czas wychowania zamienia się w małego szczeniaczka.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rysiowi i Halince za Kayah'ke!:))

Nie wiem jak mam to napisać, miałaś być wieczna......tak się nie robi ... Moja kochana dzięki której się wszystko zaczęło..do.. zobaczenia... .Kayh Szumiaca Knieja odeszła ...Dziękuję za tego anioła Halina Zdjęcie z ostatniej wystawy w Zabrzu(kwiecień) , gdzie była w super formie i nic nie zapowiadało takiego zakończenia...

Kayah was born in Szumiaca Knieja kennel as one of the five beautiful girls, but we had compeletly no idea about that. Recently, thanks to the Portal and Halina, Kayah's "breeding grandmother"I found an announcement. Kayah searched the house, and we dreamed about the other dog. Even though we never dreamed it would be so fast. After one hour we decided to adopt Kayah and she was our Christmas gift. The waiting period was like a real hassle.


Mój tata to Ch. Pl. Al Zeus Buona Fortuna ,a mamusia to Ch.Pl. Bora Sosnowe Zacisze.

Mam pięciu braci i cztery siostry.

KARO
KARO I BORA

Kora


Kieł


Kastor


Kayla


Kontra


Kasper


Kaszmir


KokaWebmaster: Mateusz Cichy